Kelleran coffe company

Profesjonalne i domowe metody palenia kawy
mamak11
zagląda od święta
Sprzęt: Gaggia Baby Dose

Kelleran coffe company

Postautor: mamak11 » pn 09 lip 2012, 12:30

Czy mają Państwa doświadczenia z singlami z tej polskiej palarnii?
Właśnie złożyłem zamówienie na kilka próbek różnych arabik, ceny dość wysokie...no ale zobaczymy
pozdrawiam

PS Ciągle bez młynka-ciężko...

Awatar użytkownika
picasso83
stale zagląda do filiżanki
stale zagląda do filiżanki
Sprzęt: Ekspres: Ascaso Dream :)
młynki:Eureka Mignon niebieska, Hario Slim, Tiamo Slim
Clever Dripper, filtr wietnamski Phin, Aeropress, Tygielek, Chemex, Bialetti Moka Exress

Re: Kelleran coffe company

Postautor: picasso83 » pn 09 lip 2012, 14:21

Są opinie kaw z tej palarni w dziale: Kawy jednorodne i mieszanki - subiektywne opinie. Proponuję poczytać :)
Ja osobiście miałem do czynienia z kawą z tej palarni, która zwie się Kelleran Espresso Blend. Jest to zdecydowany top jeśli idzie o jakość, smak (podejrzewam, że pozostałe ich kawy są równie dobre). Jednak ich ceny to lekkie przegięcie....
Espresso: Meraviglioso od Antonia
do dripa: ambrozja Etiopia Yirga Cheffe Kochere od Antonia

mamak11
zagląda od święta
Sprzęt: Gaggia Baby Dose

Postautor: mamak11 » śr 11 lip 2012, 17:24

Właśnie odebrałem paczkę z próbkami 50g zmielonych róznych kaw.
Opakowania szczelne z kolorowymi zdjęciami zwiazanymi z tematem zawartości oraz nawet krotkim opisem. Z tyłu pieczątki z datą palenia, co ciekawe, daty rózne, najstarsza 28.06. Ciekawe, ponieważ kawa była faktycznie swieżo palona, a miałem co do tego watpliwości ze wzg. na to, że zamówiłem 10x50g. Wiecej wiary w ludzi...
Chciałbym zamieścic zdjęcia tych paczuszek bo są naprawde fajne, no ale to może innym razem..
Teraz do degustacji...
pozdrawiam

kaczooorrr56
Sprzęt: nie ma

Postautor: kaczooorrr56 » wt 06 lis 2012, 17:47

Ich kawy sa w prost przepyszne! Lecz zgadza się ceny nieco wysokie, no ale cóż ja cenię sobie smak kawy i wole przepłacać niż pić coś co mi mniej smakuję :)

Awatar użytkownika
rafla
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: Krups, Eureka, Ascaso, Jura, Bialetti

Postautor: rafla » czw 20 gru 2012, 12:09

Kto jeszcze dostał kartkę świąteczną z próbką kawy? Fajny pomysł, tylko co ja mam teraz z tym zrobić. :D

Kilka razy brałem od nich Blenda, smak zawsze perfekt, zapach różnie. Zobaczymy jak będzie w następnej dostawie. :D Ale ta irracjonalna cena...
"Yo I'm a lazy arse, scruffy hair, outa bed stumbling... Grumbling: Where's my Coffee?"

donkiszot
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: _

Postautor: donkiszot » czw 20 gru 2012, 16:17

Ja nie dostałem, pewnie dlatego, że kupuję przez ladę ;)

Ech, ceny, ceny są takie, że wolę zamawiać z innego źródła, bo nawet z dostawą wychodzi taniej. Obecnie Kellerana traktuję jako ostatnią deskę ratunku, głównie właśnie przez ceny, ale i jedną przypaloną wpadkę zaliczyli.

Wróć do „Palenie kawy”