nie leci kawa

mmyszka
zagląda od święta
Sprzęt: nie mam

nie leci kawa

Postautor: mmyszka » wt 11 lut 2014, 19:15

witajcie

w moim ekspresie nie przecieka kawa a woda stoi w sitku , kołnierz uszczelki się oberwał i przecieka ,ekspres krups xp2070

Awatar użytkownika
Biff
stale zagląda do filiżanki

Re: nie leci kawa

Postautor: Biff » wt 11 lut 2014, 22:41

Może to ta pora, ale napisz to proszę jeszcze raz, pełnymi zdaniami i najlepiej po polsku ;). Postaraj się bardziej szczegółowo opisać problem i jeśli masz możliwość to dołącz jakieś fotki.

Awatar użytkownika
pafcio0
Sprzęt: Arrarex Caravel, Dripy Tiamo i Hario , Chemex, Phin, Kawiarki Bialetti, tygielek, młynek Eureka Mignon, Hario slim, Grindripper

Postautor: pafcio0 » śr 12 lut 2014, 9:59

witajcie

w moim ekspresie nie przecieka kawa a woda stoi w sitku , kołnierz uszczelki się oberwał i przecieka ,ekspres krups xp2070
A jak brzmi pytanie? :)

mmyszka
zagląda od święta

Postautor: mmyszka » śr 12 lut 2014, 15:33

pytanie brzmi :) hmm czy przez peknietą ,przeciekającą uszczelkę ekspres nie bedzie parzył kawy , nie przelatuje zaparzona kawa przez sitko do filiżanki , po odkreceniu kolby ( widac ze kawa jest mokra ) a nie przelatuje przez nie i nie wiem czemu , ciśnienie chyba dziala bo działa spieniacz
Ostatnio zmieniony śr 12 lut 2014, 20:31 przez mmyszka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
pafcio0
Sprzęt: Arrarex Caravel, Dripy Tiamo i Hario , Chemex, Phin, Kawiarki Bialetti, tygielek, młynek Eureka Mignon, Hario slim, Grindripper

Postautor: pafcio0 » śr 12 lut 2014, 19:33

Sorry, ale...
Obrazek

Awatar użytkownika
Biff

Postautor: Biff » śr 12 lut 2014, 22:10

pytanie brzmi :) hmm czy przez peknietą ,przeciekającą uszczelkę ekspres nie bedzie parzył kawy , nie przelatuje zaparzona kawa przez sitko do filiżanki , po odkreceniu kolby ( widac ze kawa jest mokra ) a nie przelatuje przez nie i nie wiem czemu , ciśnienie chyba dziala bo działa spieniacz
Najpierw trochę złośliwości (bo pewnie tak to odbierzesz) - piszesz okropnie, po prostu obrzydliwie. Proponuję żebyś zmieniła tytuł wątku na "złamal mi się paznokć" - będę miał pewność, że więcej go nie przeczytam...

Odpowiadająć na Twoje pytanie (chociaż znaku zapytania na próżno szukać) - woda będzie lecieć tam gdzie ma najmniejszy opór. Jeśli uszczelka nie robi tego do czego zobowiązuje ją nazwa, to jak już zdążyłaś zauważyć, kawa nie będzie lecieć.

Proszę kontynuować dyskusję w założonym już >wcześniej temacie<. Proszę też pisać po polsku. //cyrus

Wróć do „Ekspresy kolbowe domowe”