Ekspres do małej kawiarni.

powietrzem
Sprzęt: nie mam

Ekspres do małej kawiarni.

Postautor: powietrzem » śr 26 lip 2017, 14:43

Witam, pewnie się powtórzę z tematem, ale jest bałaganik na forum troszkę i nie potrafię się odnaleźć. Planuję otwarcie małej kawiarni, nie wiem dokładnie czy raczej serwować będę kawę na wynos czy w lokalu, myślę, że sprzedaż powinna wynosić około 50-60 kaw dziennie, jaki ekspres polecacie? Na pewno ma być dwukolbowy, myślę o używanym do 5000 zł. Bardzo proszę o radę. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie. :jump: :jump:

antonio
S Z A M A N
S Z A M A N
Sprzęt: E61, FB70, Sublima, MSJ, K30, R55, W15A, W1
Kontaktowanie:

Re: Ekspres do małej kawiarni.

Postautor: antonio » pt 28 lip 2017, 5:51

Ekspresy 2-grupowe w podanym przez Ciebie cenowym zakresie reprezentują podobny poziom, mają w zasadzie tę samą konstrukcję i te same funkcje. Zatem szukaj najlepszej okazji, w najlepszym możliwym stanie. Jeśli znajdziesz jakieś, daj znać, a jakoś ocenimy Twoje zamiary...

powietrzem
Sprzęt: nie mam

Postautor: powietrzem » sob 29 lip 2017, 20:11

Których modeli lepiej unikać? Jakieś wskazówki? Szczerze powiem, że nie wiem jaki będzie ruch w mojej kawiarni, dopiero wszystko ustalam, na pewno to bedzie gdzieś w trójmieście, dlatego szukam jakiegoś sprzetu który wytrzyma przyjemniej rok zanim zyski będą widoczne i będzie mnie stać na coś "lepszego" Zapytam jeszcze o dostawców kawy. Lepiej wybrać coś znanego na rynku czy raczej spróbować czegoś mało znanego? Dziekuje!

Awatar użytkownika
ded
@mod
@mod
Sprzęt: Izzo Alex HX E61
Macap MX-P

Postautor: ded » sob 05 sie 2017, 16:17

Na forum masz kilku sprzedawców. Zadzwoń, porozmawiaj, zapytaj o rabaty. Z moich doświadczeń smakują mi kawy powyżej 80zł, te tańsze z reguły maja za dużo robusty i nie trafiają w mój gust. Co do rozpoznawalnych marek to raczej ludzie znają Lavazze a to tak średnio jeśli ktoś ma trochę bogatsze kawowe doświadczenia.

Wróć do „Ekspresy kolbowe gastronomiczne”