Ekspres dla starszej osoby do ok. 2500zł

kupiecpl
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: Krups Siziliana (z termoblokiem)

Re: Ekspres dla starszej osoby do ok. 2500zł

Postautor: kupiecpl » śr 17 wrz 2014, 19:59

I przy okazji usunięcie niepopartej faktami.... sugestii zakupu złomu z palety ;).
przepraszam, ale fakty są takie, że firma, która sprzedaje te ekspresy jest firmą legalną, która ma 99,5% pozytywnych komentarzy na Allegro - sprawdź.
Ale teraz Ty podaj fakty potwierdzające Twoje wywody.

jtk
kawa w żyłach
kawa w żyłach

Postautor: jtk » czw 18 wrz 2014, 20:13

Komentarze pozytywne są nieistotne (a skąd ich tyle, masz wyjaśnienie wyżej) , czyta się negatywne i neutralne.
Faktów masz multum w sieci - wystarczy poczytać. Informacje o handlu paletami znajdziesz bez trudu, łącznie z ofertami dostawców i adresami firm handlujących złomem RTV/AGD. Do tego włącz myślenie.

kupiecpl
zagląda śmielej
zagląda śmielej

Postautor: kupiecpl » pt 19 wrz 2014, 22:32

widzę, że nie doczekam się na żaden konkret z Twojej strony. Ale z Twoich śmiecących wypowiedzi na tym forum można ustalić Twój profil. Nie będę cytował wypowiedzi, ale widać, że coś używanego albo co gorsza powystawowego działa na Ciebie jak płachta na byka. I nawet gdy inni uczestnicy tego forum przyznają, że kupili bądź sprzedają sprzęt powystawowy - Ciebie to nie przekonuje. Twoje zachowanie przypomina zachowanie osoby, która ma jakiś uraz psychiczny na tym tle.
Bardzo Cię przepraszam jeżeli się pomyliłem ale w wypowiedziach osób ukrywających się pod nickami ważne jest wrażenie jakie ich wypowiedzi wywołują a nie kim naprawdę są. Zresztą zrób eksperyment i zapytaj swoich znajomych ( chyba nie wiedzą, że piszesz na forum ) co sądzą o wypowiedziach takiego gościa.
Poza tym zdziwiło mnie skąd znasz tyle szczegółów choć nie chcesz o nich pisać ( palety, pan Zenek, garaż itp.). Znowu odnoszę wrażenie, że nie kieruje tobą misja uchronienia ludzkości przed sprzętem powystawowym, ale raczej wygląda mi to, że to Ciebie jakiś pan Zenek orżnął na parę stówek i nie chcesz dopuścić, żeby taki numer udał mu się ponownie. Być może się mylę, no ale takie wrażenie wywołują Twoje wypowiedzi.

andrejus
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało
Sprzęt: Saeco Royal Profesional , Ariete Cafe Roma De Luxe

Postautor: andrejus » sob 20 wrz 2014, 22:34

temat można zamknąc. Ekspres kupiony. Siemns eq5 506209 RW

Awatar użytkownika
daniels1
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: DeLonghi EC 850 M, GAT VIP AROMA, MAZZER SJ, MACAP MC4, Rocket GIOTTO v2 plus, CM-1C
Kontaktowanie:

Postautor: daniels1 » pn 22 wrz 2014, 10:29

No nareszcie :D bo ta dyskusja już niczego dobrego nie wróżyła
Palenie ( kawy ) to nałóg i ja nigdy go nie rzucę
Kawa Czy Herbata - Palarnia Kawy

jtk
kawa w żyłach
kawa w żyłach

Postautor: jtk » ndz 28 wrz 2014, 15:56

Jak grochem o ścianę...
1. Konkrety masz sieci.
2. Nie nazywaj szrotu z palety sprzętem powystawowym, bo ogromna większość tego, co sprzedawane jest jako powystawowe nigdy wystawy nie widziało.
3. Jak płachta na byka działa na mnie infantylna naiwność.
4. Daj sobie spokój z analizowaniem mojej psychiki, bo wychodzi Ci to kiepsko.
5. Szczegółów nie znam, ale potrafię czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski. Przydatna umiejętność.
6. Po raz kolejny (i ostatni) - to nie jest sprzęt powystawowy.
Czytałeś o retourware? Czytałeś strony firm oferujących palety z tym złomem? Czytałeś o kategoriach towaru jaki znajduje się na tych paletach? Nie. Jak pięcioletnie dziecko naiwnie wierzysz w to, że styrany ekspres stał na sklepowej półce lub że sklep urządzał jego prezentacje. Widziałeś kiedyś prezentację ekspresu do kawy, żelazka, frytkownicy czy jakiegokolwiek innego AGD w polskim lub zagranicznym sklepie?
Zastanów się, kto o zdrowych zmysłach będzie sprzedawał za ułamek wartości lub wręcz oddawał firmie handlującej złomem produkt z wystawy, jeśli Niemiec czy Brytyjczyk (a tym bardziej Polak), kupi go w sklepie za obniżoną cenę.

kupiecpl
zagląda śmielej
zagląda śmielej

Postautor: kupiecpl » pn 13 paź 2014, 23:10

Z Twoich wielu postów wychodzą 2 wnioski:

Ponieważ pojawiły się oferty sprzedaży złomowanych ekspresów w ilościach hurtowych w cenie zbliżonej do ceny złomu istnieje duże prawdopodobieństwo, że ekspresy te trafią do naszych domów pod postacią ekspresów używanych lub co gorsza "powystawowych". Żeby tego uniknąć należy kupować jedynie ekspresy nowe, objęte gwarancją producenta.

drugi jest trochę weselszy

Ponieważ nikt nigdy nie widział ekspresu "wystawowego" nie mogą istnieć ekspresy "powystawowe".

Dla takich wniosków szkoda mi tej całej pisaniny i wyciągania od Ciebie wiadomości.

jtk
kawa w żyłach
kawa w żyłach

Postautor: jtk » pn 13 paź 2014, 23:26

Wow, po prostu wow. Trzeba mieć naprawdę bujną wyobraźnię, żeby takie "wnioski" z moich postów wyciągnąć. Ja bym tak nie potrafił. Prawdę mówiąc, nie potrafię ich nawet zrozumieć...

Awatar użytkownika
daniels1
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: DeLonghi EC 850 M, GAT VIP AROMA, MAZZER SJ, MACAP MC4, Rocket GIOTTO v2 plus, CM-1C
Kontaktowanie:

Postautor: daniels1 » wt 14 paź 2014, 10:44

Wow ja też się dziwię, że możesz swoje posty jeszcze rozumieć, ja tej całej dyskusji nie rozumiem i może ktoś to przerwie bo wątek już się chyba zakończył po zakupie ekspresu dla tej starszej osoby.

jtk
kawa w żyłach
kawa w żyłach

Postautor: jtk » wt 14 paź 2014, 16:07

Co jest niezrozumiałego w moich postach?

Awatar użytkownika
daniels1
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Kontaktowanie:

Postautor: daniels1 » wt 14 paź 2014, 16:39

temat można zamknąc. Ekspres kupiony. Siemns eq5 506209 RW
Temat już chyba można zamknąć a przynajmniej należałoby.

jtk
kawa w żyłach
kawa w żyłach

Postautor: jtk » wt 14 paź 2014, 16:58

Może złożysz aplikację na moderatora? Ten temat można zamknąć, tamten należałoby zamknąć... Bo TY nie rozumiesz dyskusji? Nie przesadzasz trochę?
Nie rozumiem po co zabierasz głos, skoro poza mało eleganckimi przytykami nie masz nic wartościowego do dodania.

Awatar użytkownika
daniels1
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Kontaktowanie:

Postautor: daniels1 » wt 14 paź 2014, 19:16

Bo nie lubię buraków a ty w większości dyskusji narzucasz każdemu swoje zdanie, znam całą tą dyskusję bo się jej przyglądam, tak jak kilku innym, które uporczywie prowadzisz a do twojej dyskusji nic wartościowego dodać nie można, po prostu się nie da. Miłej dyskusji :lol:

jtk
kawa w żyłach
kawa w żyłach

Postautor: jtk » wt 14 paź 2014, 19:40

No proszę proszę... Poza inwektywami masz coś do powiedzenia? To niemal zabawne, jak to zawsze w takich sytuacjach wiocha wyłazi z człowieka. Posty pewnie znikną, ale smród zostanie.

Awatar użytkownika
daniels1
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Kontaktowanie:

Postautor: daniels1 » wt 14 paź 2014, 21:45

No to widzę, że się dobrze zrozumieliśmy, nareszcie.

Wróć do „Ekspresy automatyczne”