Bravi Cafe - prywatny import

Tu można dzielić się informacjami na temat parzenia kawy, rodzajów, smaku...
bosslub

Bravi Cafe - prywatny import

Postautor: bosslub » wt 02 lis 2010, 18:18

Zastanawiam się nad zakupem a w zasadzie przywiezieniem z Rzymu Bravi Cafe. Piłem i jak dla mnie jest Ok, Poszukuję chętnych do przyłączenia się do mojego prywatnego przedsięwzięcia. Ceny w Rzymie około 8-10 E/kg, saszetki ESE troszkę droższe, ale w porównaniu z cenami na allegro bardzo znośne. W Polsce podobno w Szczecinie kiedyś mozna było kupić, ale pieniązki były dosyć wysokie.

Awatar użytkownika
need
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało
Sprzęt: Rancilio Silvia/I-Mini/Bialetti Venus 2&4

Postautor: need » wt 02 lis 2010, 21:36

Bardzo się ucieszyłem widząc Twój post :D.
zwłaszcza ze względu na pewną zbieżność - kawa Bravi pojawiła się na Allegro w ofercie pewnej firmy z Lublina. Rozumiem, że podłączenie się do Twojego zamówienia/zamiaru nabycia w Rzymie, poskutkuje znacząco tańszym zakupem niż w tej firmie z Lublina :wink: ?

profik
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: .
Kontaktowanie:

Postautor: profik » wt 02 lis 2010, 22:35

w Polsce 50 zł/kg nie wiem czy będzie się opłacało...

Awatar użytkownika
Jogi
S Z A M A N
S Z A M A N

Postautor: Jogi » śr 03 lis 2010, 8:06

No to ja teraz zacytuję Twój pierwszy na forum post, który został wysłany od razu tam, gdzie się powinien znaleźć:
Kupiłem niezłą kawę i mogę ją polecić. Z informacji od sprzedawcy i importera z Lublina Polecam kawę mieszanki , co prawda ale dobra arabika i robusta, tz dowiedziałem się ze importują ja regularnie z bardzo małej palarni, palona jest bezpośrednio przed transportemczyli 3 dni przed tym jak znajduje się na pólkach. Co wiecej, sprowadzja ją regularnie w małych ilosciach, co gwartuje smak i świerzość. Cenowo i gatunkowo dobra za całkiem małe pienądze 20-23 zł/05 kg. Saszetka ESE 44 mm od 0,4 zł/szt. Przeklajam link, na wszelki wypadek jakby ktoś chciałby skorzystać : http://
Wytłumacz, jak się ma teraz jedna oferta do drugiej. Jakaś niezdrowa konkurencja? Czy niezdrowa reklama? Na dodatek na stronie, do której prowadził odnośnik znajdował się WIRUS!
?
Obrazek Rocket CC | Mazzer MM | Gaggia G | Aeropress A| Moka MObrazek

Awatar użytkownika
need
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało
Sprzęt: Rancilio Silvia/I-Mini/Bialetti Venus 2&4

Postautor: need » śr 03 lis 2010, 9:56

Brawo Jogi :D Widzę, że nie tylko ja jestem czujny i jakoś tak chorobliwie podejrzliwie reaguję na tego typu wpisy.
A swoją drogą to ktoś tej kawy Bravi próbował? Dodam jeszcze, że za przesyłkę kolega życzy sobie aż 20 złociszy i .... nie zauważyłem nigdzie dopisków o jakimś okazałym rabacie dla forumowiczów.

Tutaj pozostaniemy przy imporcie, dyskusja na temat kawy i dystrybutora >tam< //Jogi

Wróć do „Kawa”