Pomocne Apro-Trade!

Jeśli ten dział rozrośnie się - oddzielimy poszczególne tematy.
amicco

Pomocne Apro-Trade!

Postautor: amicco » śr 29 lis 2006, 13:53

Witam wszystkich forumowiczow i adminow,bo jestem tu nowy(o:
Szukalem na necie ,gdzie zakupic w Polsce oryginalne uszczelki do Mokka Ekspress Bialeti,bo zakrecony jak domek slimaka postawilem kaffettire na gazie bez wody,,przypalajac uszczelke.Moke przywiozlem sobie pare lat temu z Rzymu z kompletem uszczelek,ale jak na zlosc się skonczyly i nigdzie nie moglem dostac odpowiedniego rozmiaru.Z pomoca przyszedl mi Pan Tomek z Apro-Trade do ktorego napisalem z prosba o pomoc w dostaniu uszczelki,i otrzymalem za pare dni kilka na probe czy bedea pasowaly do mojej Moki.Bylem zaskoczony tak szybka reakcja z jego strony,tym bardziej ze Bialetti Italia nie raczylo odpisac mi do tej pory.Radosc jednak nie trwala dlugo bo uszczelki okazaly się nie dobre do mojej moki,mimo to ze to byly bez watpienia ricambi orginali.Pan Tomek zasugerowal ze moze Moka nie jest oryginalna,wiec dokonalem precyzyjnych pomiarow mojej ,aby mozna bylo porownac z rozprowadzanymi przez Apro-Trade.Pan Tomek cierpliwie dokonal pomiarow porownawczych suwmiarka i udalo mu się dobrac idealny rozmiar.Dzieki czemu moge się dalej cieszyc smakiem mojej ulubionej Moki da Lavazza D'oro bez koniecznosci kupowania nowej Moki.
Jeszcze raz dziekuje i w razie klopotow z kafeterkami Bialetti polecam forumowicza Pana Tomka i Pania Agnieszke o ktorej tutaj tez widzialem pozytywne opinie forumowiczow.Sadze ze nie popelnilem gafy wypowiadajac się tutaj pozytywnie o osobach i firmie Apro-trade,widzac ze inni tez to uczynili.
Moka ekspress=il vero gusto di caffe (o;

Wróć do „Moka, imbryk, kafetierka, syfon, tłoczek”