Przywitaj się i napisz coś o sobie --- W TYM WĄTKU !!!!!!!!

Zarejestrowałeś się? przywitaj się!
aneti

Postautor: aneti » pn 18 paź 2010, 19:28

Witajcie. Jam niegodna tego forum ;) ale... kolega jest zapalonym kawoszem, posiada expres Jura F50, jest fanem Illy i Lavazza a ja chciałabym uchylić mu bram innego kawowego raju. I aby od razu nie posypały się na moją głowę gromy spytam czy w tym miejscu mogę zadać pytanie i porosić o pomoc w wyborze kawy (coś tam poczytałam, mam kilku faworytów)? A może ktoś na privie pomoże kawowej blondynce i rozsławi caffeprego pod nieświadomą kawowych cudowności strzechą ;)

Kawosz_wlkp

Cześć

Postautor: Kawosz_wlkp » pn 18 paź 2010, 23:45

Witam kolegów i koleżanki. Smacznego:)
:)

tsulej

Postautor: tsulej » wt 19 paź 2010, 10:15

Cześć.

Nazywam się Tomek. Posiadam ekspres AEG PE 8083 M, pijam głównie świeżo wypalane w Polsce (przede wszystkim kupione w BCR) single. Czasem sam pomieszam, czasem kupię gotową mieszankę.
Z tego ekspresu pijam głównie doppio.
W domu robię też kawę w ekspresach/zaparzaczach: bodum santos (próżniowy), moka, tygielek

Inne moje hobby to latawce akrobacyjne ( http://akrobacyjne.blogspot.com ) - polecam zabawę, bo mało jest latających w Polsce ludzi :)

Pozdrawiam.

makumba
Kontaktowanie:

Postautor: makumba » pt 22 paź 2010, 2:22

Witajcie,

Zarejestrowałem się na tym forum, żeby poszerzać swoją wiedzę nt. kawy :)

Pozdrawiam

Jerry

Postautor: Jerry » pt 22 paź 2010, 12:11

witam,

kawę pijam od dawna, zalety espresso doceniłem jakiś czas temu, a teraz mam nadzieję przejść na wyższy poziom.

stoję na kawowo-ekspresowym rozdrożu, aby podjać decyzję, której nie będę żałował wszedłem na tę stronę. Czytałem, czytałem, aż przyszedł czas na zadawanie pytań.

pozdrawiam
Jerry

Awatar użytkownika
plastus333
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało

Postautor: plastus333 » ndz 24 paź 2010, 15:12

Witam wszystkich:) Na forum zaglądam z rzadka od 3 lat, najczęściej do działu automatów do kawy. Trochę się naczytałem, czas pisać!

ccaffe
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: ekspres

Pozdrawiam serdecznie!

Postautor: ccaffe » śr 27 paź 2010, 9:45

Witam!
Tu Robert Moczulski Corriere Caffe, od lat nie wyobrażam sobie wakacji bez przynajmniej krótkiego wypadu do włoch i zapachu kawy właśnie tam, nie w innym miejscu, ale własnie tam!
Zawsze gdy wracałe, szukałem dobrej kawy w Polsce i jak często zawodziłem się! Stąd pomysł własnoręcznego sprowadzania kawy i organizowania szkoleń jej parzenia, aby coraz więcej osób zapalić pasją parzenia doskonałego napoju.
Znalazłem doskonałą kawę Attibassi i dzielę się nią z poszukujcymi dobrego smaku. w taki sposób zostałem jej wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Kawa ta ma ponoć jedną wadę, tak mówią znajomi, po niej nie smakują inne kawy.
Mam nadzieję na poznanie ludzi dzielących tę samą pasję.

rafwap

Postautor: rafwap » śr 27 paź 2010, 12:03

Witam .Mieszkam w Tarnowie.Jestem pasjonatem kawy i dobrej muzyki .pozdrawiam wszystkich forumowiczów
rafwap

kleszczyka1

ja

Postautor: kleszczyka1 » pn 01 lis 2010, 19:26

Czesc wszystkim, co o mnie jestem zafascynowana kawą. Niesamowicie smakuje mi kawa z ekspresu Nespresso :D

profik
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: .
Kontaktowanie:

Re: ja

Postautor: profik » pn 01 lis 2010, 19:51

Czesc wszystkim, co o mnie jestem zafascynowana kawą. Niesamowicie smakuje mi kawa z ekspresu Nespresso :D
Jesteś szczęściarzem :lol: Długa jeszcze podróż przed Tobą :)

Awatar użytkownika
Remogiusz
ojciec chrzestny
ojciec chrzestny
Sprzęt: W stopce

...

Postautor: Remogiusz » wt 02 lis 2010, 1:31

Witam wszystkich kawoszy: koneserów, dążących do tego i amatorów :)

Me imię jest trochę tropikalnie i tajemnicze niczym mała czarna w nieznanym lokalu... Remek :P
Studiuję sobie na 3 roczku historii we Wrocławiu, weekendami sprzedaję m.in domowe ekspresy do kawy w MM... na brak zajęć nie narzekam, niemniej uwielbiam w nocy posiedzieć już od jakiegoś czasu na tymże forum i wchłaniać wiedzę i tym jakże zacnym naparze.
Nie wyobrażam sobie poranka bez smaku kawy-jakiejkolwiek-nawet "pachochy"-jeśli owej nie wypiję - dzień jeste po prostu smutny. Z tego co wyczytałem to mieszkam niedaleko Ojca Chrzestnego- Długiego Dżonego, ale nie martw się-nie zechcę się spotkać na kawę :P
Moja przygoda z kawą tak na prawdę dopiero się zaczyna, kupiłem studenckimi środkami Zelmera PIANO lecz na razie nie piję espresso tylko kawę... no cóż - mam nadzieję,że to się zmieni i dążę do tego z całych sił :)

Pozdrawiam forumowiczów!

Awatar użytkownika
Taste-of-Italy

Witamy serdecznie

Postautor: Taste-of-Italy » wt 02 lis 2010, 23:56

Witamy serdecznie wszystkich forumowiczów caffe prego.

// Pierwszy post i od razu TAKA reklama? A fe! Skasowane. //admin

ktm777
zagląda od święta

powitanie

Postautor: ktm777 » śr 03 lis 2010, 19:07

Witam,
od jakiegoś czasu przeglądam to forum i chyba nadszedł czas się ujawnić 8).
Pozdrawiam,
Mirek

marosik
zagląda śmielej
zagląda śmielej

Postautor: marosik » śr 03 lis 2010, 22:24

Jestem z W-wy. wygląda na to że lubię dobrą kawę. po co innego bym pisał na tym forum ;)

olotasak
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: Wega Atlas EVD 2,Brasilla R55, Hario V-60, Chemex, Kalita driper, Clever, Syfon, Aeropress..
Kontaktowanie:

Postautor: olotasak » czw 04 lis 2010, 11:30

czesc jestem olo. od 2 lat wlasciciel gaggia baby class d aktualnie do remontu

Wróć do „PRZYWITAJ SIĘ!”