Kawa od antonia

Dział komercyjny. Wpis możliwy po wcześniejszym ustaleniu warunków z administratorem portalu.
Freezer64
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: Aeropress, Phin, Hario Slim

Re: Kawa od antonia

Postautor: Freezer64 » pn 23 gru 2013, 1:29

Przekonałeś mnie, mimo że jeszcze trochę kawy mam. ;) To nietypowe Licho i tak chciałem spróbować prędzej czy później, a skoro macie promo, a palenia świeżutkie z tego miesiąca to czemu nie :D W ogóle pojawiło się u was ciekawych singlów jak grzybów po deszczu :)

Też miło wspominam TOPy właśnie jako mieszanki 'okrągłe' i bogate jednocześnie :)

Pytanie natury technicznej - mam na koncie bankowym was zapisanych pod starym adresem (oczywiście w sensie ulicy, nr. konta ten sam ;) ), mogę go nadal używać czy lepiej zmienić, bo już nie macie z nim nic wspólnego ?

PS Antonio, ty też masz problemy z procentami ? Wydawało mi się, że jesteś umysł ścisły z wykształcenia ;)

antonio
S Z A M A N
S Z A M A N
Sprzęt: E61, FB70, Sublima, MSJ, K30, R55, W15A, W1
Kontaktowanie:

Re: Odp: Kawa od antonia

Postautor: antonio » pn 23 gru 2013, 4:39

To tak pi razy drzwi ;). Procenty w finansach bywają nieścisłe...

Adres do przelewu w zasadzie pozostaje stary — już wkrótce wszystko poukładam na swoim miejscu tak, by było jasno i poprawnie, w nowym sklepie.

Awatar użytkownika
KASZMIR
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało
Sprzęt: Jura Ena 9
Eureka Mignon
La Pavoni Prof.
Hario Slim, v60, AP , Clever

Postautor: KASZMIR » pn 23 gru 2013, 21:54

Elu, Andrzeju
szczere, od serca, życzenia rodzinnych , spokojnych Świąt, jasnego umysłu i czułych zmysłów w szukaniu nowych dróg którymi za Wami podążam od dłuższego już czasu rozsmakowując się codziennie po kilka razy w czarnym naparze , raz sam , to znów z rodziną i znajomymi.
I choć zdarza mi się oglądać od czasu do czasu za inną, to jednak zawsze wiernie wracam do Waszej wspaniałej twórczości.
Dużo zdrowia.
Pozdrawiam zza miedzy.
Marek
Kawa od Antonia

Awatar użytkownika
joonecky
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało
Sprzęt: Bialetti Mukka | Ekspres przelewowy Krups | Hario V60-01 | Phin 140 ml | Aeropress
Mario Slim | Concept KM-5120

Postautor: joonecky » wt 31 gru 2013, 12:25

Za pare dni będę miał u siebie dripa (V60) i phina. Czy Maestro może mi coś polecić do eksperymentów z tymi dwoma urządzeniami? :)
Nie przepadam za kwaśnymi kawami, chociaż podobno z dripa kwaskowatość to zaleta :roll: Może się przekonam :)

antonio
S Z A M A N
S Z A M A N
Kontaktowanie:

Postautor: antonio » wt 31 gru 2013, 13:42

Do dripu dużo singli: Kostaryka, Ekwador, Kenia, Honduras, Salwador San Jose, Brazylia Santa Ines, Brazylia Chapada. Będą to też fajne kawy do phina, aczkolwiek wolę w tym wydaniu mocniejsze palenia i mieszanki: Ariadna, Espresso-1, Incontro itp. Na zakupy zapraszam w Nowym Roku i mam nadzieję w nowym sklepie. Stary system wciąż działa, ale nie mogę się doczekać chwili, gdy go pożegnam :).

Awatar użytkownika
joonecky
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało
Sprzęt: Bialetti Mukka | Ekspres przelewowy Krups | Hario V60-01 | Phin 140 ml | Aeropress
Mario Slim | Concept KM-5120

Postautor: joonecky » wt 31 gru 2013, 13:50

Faktycznie ten stary sklep trochę straszy, ale jak macie takie dobre kawki jak mówią opinię to skuszę się na jakiegoś singla i coś ciemniejszego (widzę, że jest tylko Ariadna).

mmorka
stale zagląda do filiżanki
stale zagląda do filiżanki
Sprzęt: Bezzera Bz10, Bieletti Brikka 4cups, Moka express 6cups, Aeropress, Hario v60-02, 01, FP Tesco, Eureka Mignon i parę ręcznych młynków

Postautor: mmorka » wt 31 gru 2013, 22:32

Oj jakby wszystkie ciemne kawy były takie jak ariadna ojj <marzyciel>

antonio
S Z A M A N
S Z A M A N
Kontaktowanie:

Postautor: antonio » śr 01 sty 2014, 19:44

Mastro Antonio w nowej odsłonie. Promocja na single wciąż trwa. Mam nadzieję, że jakoś da się z tego skorzystać... Jeśli nie, to proszę o kontakt :).

antonio
S Z A M A N
S Z A M A N
Kontaktowanie:

Postautor: antonio » sob 11 sty 2014, 17:59

Nowe softwarowe ustrojstwo przeżyło już tydzień. W związku z tym wciąż MEGA PROMOCJA trwa. Warto z niej skorzystać. Zawarte w niej kawy mają teraz równo miesiąc, są w optymalnym stanie do spożycia. Niektóre genialne w espresso, inne świetne w dripach i aeropressach. Więcej o nich tutaj Promocja 2013/2014.

Awatar użytkownika
warp
Sprzęt: Dama Bialetti

Postautor: warp » ndz 12 sty 2014, 23:13

Taka mała prośba, aby po dodaniu produktu do koszyka nie pojawiała się każdorazowo informacja o tym w formie okienka które trzeba zamknąć. Trochę to upierdliwe.

Freezer64
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: Aeropress, Phin, Hario Slim

Postautor: Freezer64 » ndz 12 sty 2014, 23:13

Eee tam, poprzedni layout był bardziej swojski :) , wyróżnialiście się (w mojej opinii na plus), a teraz wygląda to jak pierwszy lepszy sklep internetowy ;) (i te tony wtyczek społecznościowych ... na szczęście nie nachalne ;) ).
Choć funkcjonalności trudno coś zarzucić ;) Proponuję chociaż zmienić to ascetycznie białe i jasno-szare tło na jakąś cieplejszą barwę jak wcześniej. No i ten kolor nagłówków/linków jest moim zdaniem zbyt wyprany (szarawy) i niezbyt przyjemny ;)

A przemiał do Chemexa jak ma się do dripowego ? No i jak już jest taki bogaty wybór to może jeszcze dodać przemiał do French Pressa ? ;)

antonio
S Z A M A N
S Z A M A N
Kontaktowanie:

Postautor: antonio » pn 13 sty 2014, 7:51

Przemiał do chemexa jest sporo grubszy niż do dripu.

Dzięki za słuszne uwagi :). Software takich sklepów jest jednakowy w przekazie, a ich twórcy nie są estetami niestety :(. Na szczęście łatwo można cokolwiek zmienić, ale na razie musiałem to po prostu uruchomić.

Poprzedni sklep był wtyczką do najbardziej estetycznego systemu publikacji WordPress, ale ta wtyczka pochłaniała mi strasznie dużo czasu związanego z obsługą tylko manualną. Wkrótce wrócę do Word Pressa, ale tylko do jego pierwotnych celów, do publikacji i mam nadzieję, że nieco odciążony, będę mógł więcej pisać :).

adamek35
zagląda od święta
Sprzęt: Rancilo Silvia

Postautor: adamek35 » śr 15 sty 2014, 13:53

Cześć,
mam jeszcze kawę Roma di Notte od Ciebie i nie mogę zrobić na niej dobrego espresso. Ciastko jest suche i czarne. Espresso wychodzi nie wiem czy strasznie gorzki czy strasznie kwaśne, bez mleka nie da się tego pić. Ciemne, crema raczej niedużo w porównaniu np do ariadny, dosyć ciemna. Kawę mielę w Vario, najdrobniej jak się da.

antonio
S Z A M A N
S Z A M A N
Kontaktowanie:

Postautor: antonio » śr 15 sty 2014, 14:18

I cóż ja na to poradzę? Może zaparz to sobie w filiżance, po polsku? Ostatnie moje zapiski z tą mieszanką pochodzą z kwietnia 2013 roku. Szczerze, nie wiem więc czego się spodziewasz? Możesz mi odesłać te ziarna.

adamek35
zagląda od święta
Sprzęt: Rancilo Silvia

Postautor: adamek35 » śr 15 sty 2014, 14:20

Po prostu pytam, może lubi wyższą lub niższą temp czy cokolwiek innego.

Wróć do „Kawa: oferty sklepów, dystrybutorów, palarni...”