Kawiarnie w Gdańsku

Wszystko o kawiarniach. Opinie na temat kawiarni. Wymiana zdań, polemika. Porady dla zakładających kawiarnie.
szocik333
Sprzęt: nie mam

Re: Kawiarnie w Gdańsku

Postautor: szocik333 » śr 23 sie 2017, 15:18

jeżeli chodzi o porządne to tak średnio.

Awatar użytkownika
Pierote
stale zagląda do filiżanki
Sprzęt: JURA ENA 7, ARISTARCO SE/N

Postautor: Pierote » czw 24 sie 2017, 15:02

Niestety nic ciekawego nie znalazłem na terenie Karwia/Ostrowo. Gdzie bym nie był to prawie same automaty i MK Cafe, ale ..
Będąc w Jastrzębiej Górze na pysznej rybce i wracając promenadką natknąłem się na pewną furmankę. Była to furmanka kawowa a powoziła młodziutka lachunka. Na pace miała dużżżą levette Astorii i ziarenka 90/10 nieznanej mi palarni z Elbląga.
Kawka espresso jak przystało krótkie, ożywcze - orzechowo-czekoladowe! jak za starych czasów, hee :). Oczywiście taka kawa nie umywała się do Antoniowych specjałów przygotowywanych pod wyrobionego klienta ale była całkiem smaczna.

_DSC0956.JPG
Wypieki od Antonia podawane w filiżankach od Łukasza maszyna Jura Ena Seven
brazylia! nieee.. afryka, ameryka TAAAAK!! (_) Honduras Marcala COMSA (_) :szampan:

herex77
Sprzęt: kawiarka włoska

Postautor: herex77 » ndz 22 paź 2017, 21:59

Jeżeli interesują Was miejsca o dobrej opinii, zdałbym się na reklamy Google'a. Kampanie google adwords prowadzą sklepy i firmy, które bardzo dbają o swój image oraz obsługę klienta. Jeśli ktoś umieszcza reklamy, musi być na to gotów. :) O kampaniach można poczytać więcej w tym artykule https://www.tworcy.pl/kampanie-google-adwords-warto/ ja sam już nie boję się propozycji google'a i często zaglądam. Google ma taką markę, że nie poleca byle kogo.

Awatar użytkownika
Pierote
Sprzęt: JURA ENA 7, ARISTARCO SE/N

Postautor: Pierote » czw 26 paź 2017, 11:49

No taak, na zdjęciu powyżej nie ma reklam, za dużo marketingu ale kawa smakowała lepiej niż w niejednej topowej kawiarni :wink:
:mrgreen:
Wypieki od Antonia podawane w filiżankach od Łukasza maszyna Jura Ena Seven
brazylia! nieee.. afryka, ameryka TAAAAK!! (_) Honduras Marcala COMSA (_) :szampan:

Wróć do „Kawiarnie”