SOLINA - kawa na urlopie

Wszystko o kawiarniach. Opinie na temat kawiarni. Wymiana zdań, polemika. Porady dla zakładających kawiarnie.
Awatar użytkownika
robinx
stale zagląda do filiżanki
stale zagląda do filiżanki

SOLINA - kawa na urlopie

Postautor: robinx » ndz 19 sie 2007, 12:42

Cukiernia przy deptaku prowadzącym do Białej Floty. Mieści się na parterze czegoś na kształt statku, łajby. W środku miłe zaskoczenie: trzy-grupowy ekspres La Cimbali coś tam. Niewiarygodne ale prawdziwe; w takim miejscu można wypić porządną kawkę? Zamówiliśmy z zoną po cappuccino. Widząc pracujące dziewczątka dorabiające pewnie do wakacji nie odważyłem się na degustacje espresso (brak wiary w umiejętności?). Niesamowicie rozbawił nas moment spieniania mleka. Dziewczyna użyła do tego 2-u litrowego garnka ze złotymi uchwytami; coś na kształt Zeptera. :shock: Nic dziwnego, że piana była jak po płynie do naczyń i bardzo szybko opadła. Sam smak był znośny a temperatura bdb. Nie żałuje wydanych 16zł bo było smacznie i bardzo wesoło(garnek). Kawa to chyba Lavazza (nie pytałem) ale wskazywały na to firmowane filiżanki i serwetki. Może ktoś spróbuje w tym miejscu espresso i podzieli się uwagami.
Teraz żałuję, że nie pogadałem z obsługą a najbardziej, że nie zrobiłem fotki podczas spieniania. :smiech:
Wąchacz spalin Obrazek
Gaggia Baby Class / Demoka M203

kamilio5225
zagląda od święta
Kontaktowanie:

Postautor: kamilio5225 » pn 11 lut 2008, 18:48

Też kiedys tam bylem jakies 2 sezony temu.
Na pewno lavazza bo gdy padło pytanie "jaką tutaj macie kawę" pani pokazala mi opakowanie z kawą lavazza mówiąc "taką". Nie wiem jak teraz ale wtedy espresso nie należało do najbardziej udanych. :P
Bo od Dobrej Kawy zaczyna się każdy Dobry dzień!!!

Wróć do „Kawiarnie”