Kawa i Samochody by DaftCafe #5

Spotkania, zloty, mistrzostwa, ogłoszenia o imprezach kawowych
DaftCoder
Posty: 1
Rejestracja: wt 29 maja 2018, 16:33
Sprzęt: nie mam

Kawa i Samochody by DaftCafe #5

Postautor: DaftCoder » wt 29 maja 2018, 16:44

Zdjęcie główne.jpg
W sobotę 9 czerwca, na Placu Europejskim w Warszawie odbędzie się pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu Kawa i Samochody.

Cykliczne wydarzenie organizowane przez sieć kawiarni DaftCafe już po raz piąty przyciągnie warszawskich miłośników motoryzacji. Jego uczestnicy będą mogli z bliska obejrzeć sportowe i zabytkowe auta, a także porozmawiać z ich właścicielami przy kubku pysznej kawy.

Wyjątkowe samochody, kawa jakości speciality i nowoczesna przestrzeń Placu Europejskiego – to wyróżniki spotkania, które odbędzie się w sobotę na warszawskiej Woli. Już od godz. 10.00, uczestnicy Kawy i Samochodów będą mogli podziwiać auta takich marek jak: BMW, Lexus, Ferrari, Porsche, Aston Martin, Mercedes-Benz czy Audi. Motoryzacyjne perełki będą prezentowane zarówno przez największych dealerów samochodowych, jak i indywidualnych pasjonatów czterech kółek. Ponadto uczestnicy Kawy i Samochodów będą mieli szansę obejrzeć wnętrza wyścigowych i rajdowych aut Daftracing, a także zajrzeć pod maski unikatowych, kolekcjonerskich pojazdów.

Wydarzenie Kawa i Samochody odbędzie się w sobotę, 9 czerwca i potrwa od godz. 10.00 do 14.00. Zarządcy kompleksu Warsaw Spire, należącego do Ghelamco Polska, udostępnili na czas wydarzenia cały teren Placu Europejskiego.

Wstęp jest bezpłatny, a swoje auto może zaprezentować każdy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: WP Autokult, Esquire Polska, Motowizja, portal Nasze Miasto oraz Car Spotting Polska.

Wróć do „Wydarzenia kawowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość