Ipanemacafe w Gdyni

Spotkania, zloty, mistrzostwa, ogłoszenia o imprezach kawowych
karo
zagląda od święta

Ipanemacafe w Gdyni

Postautor: karo » ndz 31 maja 2009, 15:52

Dziś na festynie z okazji Dnia Dziecka kolo teatru muzycznego w Gdyni swoje stoisko wystawiła Ipanemacafe
Gaggia Baby Dose + Iberital Challenge

Awatar użytkownika
roger
Consigliere
Consigliere
Sprzęt: Rocket Giotto Evo / Macap M4D-R-Chrom / Aeropress / Hario Skerton / Grindripper / Tiamo / Chemex CM-3A

Postautor: roger » ndz 31 maja 2009, 22:18

Witaj, czy to jest jakieś wydarzenie? coś niezwykłego?
.
kawa oraz najlepsze akcesoria i sprzęt dla baristów tradycyjnych oraz alternatywnych ...
http://www.akcesoriabaristy.pl
Rabat dla forumowiczów -10% / Kod rabatowy: CP10

Awatar użytkownika
jarma
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Kontaktowanie:

Postautor: jarma » pn 01 cze 2009, 0:48

hm, no właśnie karo... co to za informacja? jakieś szczegóły? jutro też będzie ten festyn czy to musztarda po obiedzie? może wyjaśnij co chciałeś przekazać tworząc ten wątek. Inaczej kasacja.
Andrejka Premium, Mazzer nie-taki-znowu-Mini, kawa: od rogera :)

karo
zagląda od święta

Postautor: karo » pn 01 cze 2009, 7:53

Byłem tam z 2 biegających w koło mnie dzieciaków i wiele powiedzieć nie moge. Mieli rozstawiony swój namiot gdzie można było się napić kawy przez nich palonych, zakupić i pewnie dowiedzieć się co nieco. Ja niestety nie miałem takiej możliwości :(
Może to nie jest coś wielkiego, ale może kogoś zainteresowało .. ktoś był i kawę pił :wink:
Gaggia Baby Dose + Iberital Challenge

sony
zagląda śmielej
zagląda śmielej

Postautor: sony » ndz 05 lip 2009, 0:09

Tym razem można napić się kawki od chłopaków z Ipanemy na ich stoisku ustawionym na alei Topolowej w Gdyni, podczas imprezy "Zlot Żaglowców 2-5lipca". O tyle ciekawe że można na stoisku podejrzeć wyczyny naszego brązowego medalisty w Latte art - Leszka Jędrosika - co on wyczynia:-) aż się buzia cieszy:-)

Wróć do „Wydarzenia kawowe”