Tamper od sebfoto (allegro studiometeor)

Awatar użytkownika
maro
Consigliere
Consigliere
Sprzęt: nie mam

Re: Tamper od sebfoto (allegro studiometeor)

Postautor: maro » śr 16 lis 2011, 10:21

Napisałeś kilka obraźliwych słów na mój temat i mimo, że to wytknąłem, to ani Ty, ani admin/moderator nic nie zrobił.
Nie napisałem niczego obraźliwego na Twój temat. Z obrażaniem Ciebie przeze mnie jest mam wrażenie identycznie jak z oszustwem, którego się dopuścił wobec ciebie forumowicz "sebfoto" mianowicie im głębiej tym wilgotniej... :wink:
Kupię ekspres dźwigniowy.

Awatar użytkownika
n-krzychu
stale zagląda do filiżanki
stale zagląda do filiżanki
Sprzęt: młynek i-steel Ascaso
ekspres Ascaso Uno Prof PID

Postautor: n-krzychu » śr 16 lis 2011, 12:02

Ludzie - odpuście już. Dajcie na luz.
Ja dodaję temat do ignorowanych ( o ile znajdę taką opcję )

Awatar użytkownika
Jogi
S Z A M A N
S Z A M A N

Postautor: Jogi » śr 16 lis 2011, 12:46

Napisałeś kilka obraźliwych słów na mój temat i mimo, że to wytknąłem, to ani Ty, ani admin/moderator nic nie zrobił.
Napiszę parę słów, żeby nie było kolejnych zarzutów, że nikt tej dyskusji nie śledzi. Ogólnie można tę sytuację podsumować tak: wywołałeś burzę w szklance wody, to teraz broń się sam. Nie mieszaj w to moderatorów, bo zbędna cenzura nie okazała się na forum dobrym rozwiązaniem.
Obraźliwych tekstów nie znajduję. Wszystko odbywa się na zasadzie dopuszczalnej krytyki i mimo, że już za bardzo nie wiadomo, o co chodzi, to zawsze jakaś nauka z tego płynie.
Chociaż chyba jednak warto już kończyć. Wóz albo przewóz. Czas całą sprawę wyjaśnić do końca. Czy studiometeor wyraża zgodę na zwrot kasy za tamper i przesyłkę? Czy decydujesz się na takie rozwiązanie? Innych rozwiązań już tu nie będziemy rozpatrywać. Jeżeli tak, to sprawę uważam za załatwioną ostatecznie. Jeżeli zostawiasz tamper też. Koniec kropka.
Dzięki temu wątkowi zdołaliśmy poznać prawie wszystkie prawa konsumentów i ich niuanse tak więc na pewno pożytek jakiś jest.
?
Obrazek Rocket CC | Mazzer MM | Gaggia G | Aeropress A| Moka MObrazek

Wróć do „Odbijaki, tampery, itp”